Menü

Kurumsal

Kurumsal

Türk mutfağının mis kokulu, lezzetli tencere yemekleri kolay sipariş seçeneğiyle sizlerle! Türkiye’de ilk defa sulu yemek sipariş verebileceğiz Kapkapye.com, sağlıklı yaşama katkı sağlayan lezzetli yemeklerle kapınızda. Ev yemeği olarak geçen sulu yemekler ve yanında yardımcı yemek ile birlikte oluşturulan nefis menüler sizleri bekliyor. Denizli’de yer alan 2 şubemizle birlikte hızlı yemek siparişini üst noktalara taşıyoruz. 

Denizli’nin en hızlı catering şirketi olan Kapkapye, doyurucu enfes yemek menüleriyle iştahınızı açacak. Müşterilerimizin talepleri doğrultusu üzerine özel olarak hazırlanan Kırmızı et, Köfte, Tavuk v Sebze menülerimizle sofralarınızı şenlendiriyoruz. 

İstediğiniz menüyü sitemizden seçerek, geniş menü alternatifimiz içerisinden 3 yemek çeşidini kendiniz oluşturabilirsiniz. Ana yemek, ara sıcak/soğuk yemek ile birlikte salatalardan zengin tatlı alternatiflerimize ve içeceklere kadar damak tadınıza uygun lezzetleri sipariş edin. 

Uygun fiyat tarifemiz, hızlı ve sıcak teslimatımızla birlikte online sipariş vererek kapıda ödeme kolaylığının keyfini çıkarabilirsiniz…

Kurumsal
Merhaba, hemen sipariş ver!